20 жовтня 2019, неділя

На Кiровоградщинi судять пiдозрюваного у скоєнi смертельного ДТП пiд Суботцями

Знам’янський мiськрайонний суд розпочав судовi слухання справи за фактом дорожньо-транспортної пригоди поблизу села Суботцi Знам’янського району в якiй загинуло четверо людей – з яких двоє малолiтнi дiти.

Про це повiдомляє прес-служба прокуратури Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

Судове засiдання вiдбулося учора, 20 травня 2019 року. Прокурором в судовому засiданнi оголошено обвинувальний акт щодо 36-рiчного водiя автомобiля “Volkswagen Touareg”, також судом дослiджено письмовi докази по справi. Наступне судове слухання вiдбудеться 7 червня 2019 року. 

Нагадаємо: ДТП сталася 12 травня минулого року близько 18.30. Унаслiдок лобового зiткнення двох легкових автомобiлiв “Toyota” та “Volkswagen” загинули чотири особи, у тому числi двоє дiтей 2014 та 2015 р.н., якi перебували в автомобiлi “Toyota Highlander”.

Ще двi особи, якi перебували в автомобiлi “Volkswagen Touareg” – водiй та пасажир, а також жiнка пасажир з автомобiля «Toyota», зазнали тiлесних ушкоджень рiзного ступеня тяжкостi та були госпiталiзованi до лiкувальних закладiв. 

36-рiчному водiєвi автомобiля “Volkswagen Touareg” оголошено про пiдозру у скоєннi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпiлого). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У медзакладі Кропивницького від побоїв помер чоловік

Санкцiя статтi за цей вид злочину передбачає покарання у видi позбавленням волi на строк вiд п’ яти до десяти рокiв з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох рокiв. 

На Кiровоградщинi судять пiдозрюваного у скоєнi смертельного ДТП пiд Суботцями
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований