18 лютого 2020, вівторок

На Кiровоградщинi судитимуть директора будiвельного товариства

Прокуратура Кiровоградської областi затвердила обвинувальний акт у кримiнальному провадженню вiдносно директора одного з будiвельних товариств, який обвинувачується у скоєннi злочинiв у бюджетнiй сферi з ознаками корупцiйного правопорушення.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль.

Досудовим розслiдуванням встановлено, що вищевказаний директор ТОВ як учасник укладання договорiв пiдряду з виконання будiвельно-монтажних робiт для установ державної та комунальної власностi, з метою ухилення вiд сплати податкiв здiйснив заниження об’єкту оподаткування використовуючи завiдомо пiдробленi документи фiктивних пiдприємств iз недостовiрними вiдомостями про їх участь у виконаннi робiт та надання послуг на об’єктах будiвництва. Таким чином вiн ухилився вiд сплати ПДВ та податку на прибуток на загальну суму 5 млн грн.

Також слiдством встановлено, що директор з метою одержання неправомiрної вигоди, проводячи операцiї з придбання лiфтового обладнання (через суб’єкти господарювання з ознаками фiктивностi) для одного з медичних закладiв мiста, безпiдставно завищив їх вартiсть на 0,7 млн грн. Згодом кошти цi були перерахованi на фiктивнi фiрми та переведенi в готiвку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму 30-річний чoлoвік займався “наркoбізнесoм” (ФOТO)

Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення вiд сплати податкiв), ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем з метою одержання неправомiрної вигоди), ч.2 ст.366 (службове пiдроблення) КК України направлено до Ленiнського районного суду для розгляду по сутi.

На Кiровоградщинi судитимуть директора будiвельного товариства
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований