09 грудня 2019, понеділок

На Кіровоградщині судитимуть директора державного підприємства

Прокуратурою Кіровоградської області затверджено обвинувальний акт відносно директора Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України, який вчинив злочин у сфері службової діяльності, що спричинило державному бюджету збитки у розмірі 261 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури, інформує Златопіль.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службовець, діючи в інтересах третіх осіб, при проведенні закупівлі комбайну селекційного за державні кошти уклав додаткову угоду з метою безпідставного завищення вартості предмету договору. Відповідно до висновку судово–економічної експертизи матеріальні збитки завдані злочином становлять 261 тис. грн.

Обвинувальний акт відносно особи за ч.2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх, осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України скеровано на розгляд суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині шахраї подалися в “прокурори”

Вразі доведення вини керівнику підприємства загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

На Кіровоградщині судитимуть директора державного підприємства
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований