28 лютого 2020, п’ятниця

На Кіровоградщині судитимуть службовицю за підробку документів

Знам’янською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості головного інженера бюро технічної інвентаризації, внаслідок якої будівлі котелень вартістю 1,4 млн грн перейшли із власності територіальної громади м. Світловодська у приватну власність.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Кіровоградської області, інформує Златопіль.

Слідством встановлено, що головний інженер, підготувала проекти рішень виконавчого комітету Світловодської міської ради щодо видачі дублікатів свідоцтв про право власності, у яких самостійно змінила форму власності на приватну, без вказаної частки територіальної громади. В подальшому обвинувачена особисто здійснила доповіді на засіданнях виконавчого комітету міської ради щодо видачі дублікатів свідоцтв, за якими було прийнято відповідні рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому поліцейські затримали підозрюваного у скоєнні грабежів

Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) направлено до суду для розгляду по суті.

Крім того, прокуратурою вжито заходів до збереження комунального майна – на вказані будівлі котелень судом накладено арешт.

На Кіровоградщині судитимуть службовицю за підробку документів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований