03 липня 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi син облив бензином i пiдпалив власну матiр

25 березня 2018 уродженець Омської областi, а нинi – житель Кiровоградщини перебував вдома у своєї матерi та посварився з нею. Матерiали справи опублiкованi в Єдиному державному реєстрi судових рiшень, передає кореспондент сайту Златопiль.
Iнцидент стався в Новоархангельському районi. Чоловiк пiшов до сараю, взяв канiстру з бензином, облив стiни житлового будинку, в якому проживають матiр разом iз неповнолiтнiм онуком, зовнi та майно в однiй з кiмнат. Пiсля цього вiн узяв сiрники i пiдпалив оселю. Матерi вдалося загасити пожежу. Цього ж дня син облив бензином i матiр. Потiм кинув у її бiк запалений сiрник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму в тoргiвельнoму закладi чoлoвiка штрикнули нoжем у шию
На потерпiлiй почав горiти одяг, який остання самотужки загасила. Жiнка отримала тiлеснi ушкодження у виглядi опiкової рани лiвої кистi другого ступеня. У судовому засiданнi обвинувачений свою вину у вчиненнi кримiнальних правопорушень визнав повнiстю. Йому призначили покарання – позбавлення волi строком на чотири роки i три мiсяцi. Пiзнiше захисник постраждалої подав апеляцiю, оскiльки вважає, що призначене покарання не є достатнiм для виправлення чоловiка. 12 грудня 2018 року Кропивницький апеляцiйний суд вирiшив призначити зловмиснику остаточне покарання у видi позбавлення волi строком на п’ять рокiв i три мiсяцi.

На Кiровоградщинi син облив бензином i пiдпалив власну матiр
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований