23 листопада 2019, субота

На Кiровоградщинi трьом жiнкам присвоїли статус дружин померлого учасника лiквiдацiї наслiдкiв аварiї на ЧАЕС

Трьом жителькам Кiровоградської областi присвоїли статус дружин померлого учасника лiквiдацiї наслiдкiв аварiї на ЧАЕС.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА, iнформує Златопiль.

На минулому тижнi в Кропивницькому вiдбулось чергове засiдання обласної комiсiї з визначення статусу осiб, якi постраждали внаслiдок Чорнобильської катастрофи. Розглянули 7 справ. Три з них надiйшли вiд вдiв лiквiдаторiв з Новомиргородського, Новоукраїнського та Новгородкiвського районiв, якi звернулись з приводу встановлення статусу та видачi посвiдчень дружини померлого учасника лiквiдацiї наслiдкiв аварiї на Чорнобильськiй АЕС.

В усiх особових справах наявнi документи, що дають пiдстави для встановлення вiдповiдного статусу (експертнi висновки щодо захворювання померлих чоловiкiв, копiї посвiдчень учасникiв лiквiдацiї аварiї на ЧАЕС I категорiї, копiї свiдоцтва про одруження та свiдоцтва про смерть). Зважаючи на це, члени комiсiї шляхом вiдкритого голосування пiдтримали клопотання щодо присвоєння жiнкам статусу.

Комiсiя також погодила подання жительки Олександрiї, дружини чорнобильця III категорiї, щодо встановлення їх неповнолiтнiй доньцi статусу дитини, потерпiлої внаслiдок Чорнобильської катастрофи.

Крiм цього, розглянули двi справи жителів Олександрiї та Знам’янки щодо пiдтвердження статусу учасника лiквiдацiї наслiдкiв аварiї на ЧАЕС. Зважаючи на результати перевiрки особових справ чорнобильцiв, встановили, що у перiод роботи в зонi вiдчуження кiлькiсть днiв виїзду в зону вiдчуження не вiдповiдає вимогам законодавства (II категорiя передбачає 5 днiв). Тому учасники комiсiї, порадившись, вирiшили направити пакет документiв лiквiдаторiв на розгляд Комiсiї зi спiрних питань визначення статусу осiб, якi брали участь у лiквiдацiї наслiдкiв аварiї на ЧАЕС Мiнсоцполiтики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відбулися урочистості до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (ФОТО)

Чорнобильцю iз Благовiщенського району, згiдно iз рiшенням комiсiї, видадуть дублiкат посвiдчення лiквiдатора ЧАЕС II категорiї, який вiн загубив.

На Кiровоградщинi трьом жiнкам присвоїли статус дружин померлого учасника лiквiдацiї наслiдкiв аварiї на ЧАЕС
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований