14 листопада 2019, четвер

На Кіровоградщині у багатоповерхівці впала частина даху (ФОТО)

У одній із багатоповерхівок Знам’янки впала частина даху.

Про це повідомляє Komora.info, інформує Златопіль.

У понеділок, 14 січня, близько 5-6 години ранку, на будинку, що розташований по провулку Транспортний 4а у Знам’янці, провалилась частина даху.

Секретар будинку Ярослав Сурдул запевняє, що до моменту обвалу даху нічого не натякало на його пошкодження.

Будинок по провулку Транспортному 4а був збудований у 1978 році для працівників підприємства “Сільгосптехніка”.  Після ліквідації підприємства у 2005-2006 роках, будинок “висів у повітрі” дев’ять років, сміття носили, хто до лісу, хто більш свідомий – до сусідніх багатоповерхівок. Зараз у будинку мешкає більшість пенсіонерів та безробітні.

Цікавим є отримання та оплата житлово-комунальних послуг саме цього будинку. Водопостачання і водовідведення – від водогону “Дніпро-Кіровоград”, енергопостачання – Знам’янський РЕМ, газопостачання – донедавна Знам’янське УЕГГ, а от обслуговування інших комунальних потреб тривалий час було відсутнє. Як повідомив секретар будинку Ярослав Сурдул, були такі роки, коли не було укладено договору на вивезення сміття, ремонту під’їздів і так далі.

“Договір ми уклали на вивіз сміття, будинок  на балансі в ЖЕКу, будинок у м. Знам’янка, але на землях Петрівської сільської ради, – пояснює Ярослав Сурдул, – ось у 2015-му році ми самотужки ремонтували каналізацію під будинком, а 2018-го Знам’янський  міськвиконком виділив  30 тис. грн, і у підвалі здійснили капітальний ремонт каналізації”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відновили теплопостачання п`ятиповерхівки

Одна із мешканців будинку Ольга Мироненко запевняє, що вона як квартировласник не знала про аварійний стан даху, питання про створення ОСББ чи пошук управителя мали спробу для вирішення на зборах, але чомусь сусідні будинки на це наважились, а будинок 4а – ні.

Під час позачергової 67-ої  сесії Знам’янської міської ради 14 січня для ліквідації аварійної ситуації (проведення часткового капітального ремонту) у будинку за адресою пров. Транспортний 4а, рішенням сесії виділено 500 тис. грн.

На питання щодо того, коли розпочнуть ремонтні роботи, керівник КЗ “Знам’янський комбінат комунальних послуг” Олег Чернявський відповів:

“Ми рахуємо вартість виконання робіт, тобто кошторис, далі має бути  прийняте рішення виконавчого комітету про виділення коштів. Цей будинок сплачує тільки за вивезення сміття, а за утримання будинку, поточний ремонт не надходить до комбінату ні копійки”.

Фото: КомораІнфо

На Кіровоградщині у багатоповерхівці впала частина даху (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований