14 серпня 2020, п’ятниця

На Кіровоградщині в останню путь проведуть Діану Хріненко

На Кіровоградщині в останню путь проведуть уродженку Суботців Знам’янського району Діану Хріненко, яка 24 серпня 2018 року пішла на святкування Дня Незалежності у центр села і зникла дорогою додому.

Про це кореспонденту сайту Златопіль повідомила мама дівчини Олена.

Олена Хріненко зауважила, що нещодавно проводилося впізнання. Вона впізнала свою доньку. Експертиз більше не проводитимуть. У справі досі немає ні затриманих, ні підозрюваних. Рідні шоковані, що це сталося у селі, де всі знають один одного. Дорога, якою дівчина поверталася додому, невідома нікому чужому. Навіть не всі місцеві знають про неї.

Редакція сайту Златопіль разом із родиною Діани щиро сподівається на те, що винних врешті знайдуть і зло не залишиться непокараним. Прощання з Діаною відбудеться у п’ятницю, 26 липня, за адресою: вулиця Вишнева, 98, о 12.00.

Нагадаємо,  Діана Хріненко, 24 серпня пішла на святкування Дня незалежності в с. Суботці Знам’янського району Кіровоградської області, але не дійшовши декілька метрів додому дівчина загадковим способом зникла. 26 березня, поруч з населеним пунктом Нова Поляна Знам’янського району місцевий мешканець виявив рештки тіла людини, які відправили на експертизу.

На Кіровоградщині в останню путь проведуть Діану Хріненко
2 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований