11 липня 2020, субота

На Кiровоградщинi в останню путь провели загиблого воїна (ФОТО)

Сьогоднi, 29 травня, у Суботцях Знам’янського району, в останню путь провели загиблого на сходi воїна, передає кореспондент сайту Златопiль.

Молодший сержант 28-ї окремої механiзованої бригади iменi Лицарiв Зимового Походу Вiталiй Лiмборський загинув 26 травня пiд час викoнання бoйoвoгo завдання пoблизу Мар’їнки Дoнецькoї oбластi.

Помер 24-рiчний хлопець внаслiдoк кульoвoгo пoранення у голову несумiсного з життям. В останню путь його проводжали декiлька сотень людей. Серед них – рiднi, односельчани, бойовi побратими, представники влади. Прощалися з чоловiком бiля мiсцевого будинку культури.

У цивiльному життi Вiталiй був дитячим тренером з футболу. Зустрiчався з дiвчиною i мрiяв про весiлля. Вiн помер за 4 днi до закiнчення контракту про вiйськову службу. У хлопця залишилися мама і молодший братик…

“Ми повиннi зробити все для того, щоб перемогти того ворога, який напав на нас. Ми повиннi поклястися перед героєм, що доведемо справу до кiнця, що Україна цвiстиме, буде незалежною. Вiчна пам’ять Вiталiю, а родинi – слова вдячностi за те, що виховали такого сина”, – сказав голова обласної ради Олександр Чорноiваненко.

Проводжаючи труну з героєм, люди стали на колiна та вигукували “Герої не вмирають” та “Слава герою”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому терміново шукaють донорів для 17-річного хлопця

На Кiровоградщинi в останню путь провели загиблого воїна (ФОТО)
4 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований