19 серпня 2019, понеділок

На Кiровоградщинi ймовірний вбивця дiтей вимагає пом’якшення запобiжного заходу

“Олександрiйський манiяк”, якого звинувачують у вбивствi 13-рiчного Станiслава Бойко i 21-рiчної Дарини Озарко, а також в пограбуваннi iз замахом на вбивство, попросився до реабiлiтацiйного центру.

Про це повiдомляють “Новини Олександрiї”, iнформує Златопiль.

15 листопада 2018 року в Олександрiйському мiськрайонному судi Кiровоградської областi продовжили розгляд кримiнального провадження, що має значний суспiльний iнтерес, за обвинуваченням Володимира Никитюка. 47-рiчного чоловiка звинувачують у вбивствi 13-рiчного Станiслава Бойко i 21-рiчної Дарини Озарко, а також в пограбуваннi iз замахом на вбивство (всього 7 звинувачень).

Никитюк В.В., як i ранiше, заперечував проти продовження строку запобiжного заходу у виглядi тримання пiд вартою, та просив змiнити запобiжний захiд на бiльш м’який, не пов’язаний з триманням пiд вартою, а саме, на особисту поруку в будь-якому реабiлiтацiйному центрi, про що надав вiдповiдне клопотання. У задоволеннi його клопотання суд вiдмовив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому колишнi в’язнi обкрадали недобудови (ФОТО)

Никитюку 46 рокiв, родом вiн з Ковельського району Волинської областi. Вiн iнвалiд другої групи. Незважаючи на проблеми зi здоров’ям, у нього за плечима вже не один тюремний термiн. У 1991 роцi його засудили до дев’яти рокiв ув’язнення за умисне знищення державного майна. Потiм вiн був судимий за розбої, пiзнiше отримав 15 рокiв позбавлення волi за жорстоке вбивство студентки. Вiдбував покарання в Петрiвськiй виправнiй колонiї № 49, а в лютому нинiшнього року був достроково звiльнений за “законом Савченко”.

Звiльнившись, чоловiк прийшов в одну з протестантських церков на реабiлiтацiю. Але там його не прийняли через релiгiйнi погляди — вiн заявив, що поклоняється поганським богам. А серед його речей правоохоронцi виявили календар iз зазначеними датами. Цi дати збiгалися з язичницькими святами i днями, коли зникали дiти.

Впiймали його через його власний “прокол”. Коли вiн напав на молоду жiнку, жертвi вдалося втекти. По гарячих слiдах правоохоронцi знайшли нападника в примiщеннi колишнього дитсадка. У цьому занедбаному примiщеннi вiн жив. Там серед смiття виявили деякi речi зниклих дiтей.

Наступне судове засiдання вiдбудеться 3 сiчня 2019 року. Суд розглядатиме 14 том справи.

Фото: Новини Олександрії

На Кiровоградщинi ймовірний вбивця дiтей вимагає пом’якшення запобiжного заходу
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований