29 травня 2020, п’ятниця

На Кіровоградщині відбудеться ярмарок крафтових виробів

21 вересня 2019 року у селі Войнівка Олександрійського району Кіровоградської області буде проведений Ярмарок крафтових виробів. 

Про це повідомляє Петрівська РДА, інформує Златопіль.

Це масштабний захід, який акумулює в собі наявність елементів культурної спадщини з різних куточків України, розвиток народних ремесел, художніх промислів, крафтового виробництва та включає в себе економічну складову — розвиток малого підприємництва, зеленого туризму, створення позитивного іміджу громади та її інвестиційної привабливості.

До участі в Ярмарку запрошуються крафтові, унікальні виробники продуктів харчування, предметів побуту, одягу та взуття, прикрас та аксесуарів, косметики, сувенірів, іграшок, тощо. 

Як зазначають організатори заходу, на Ярмарок запрошуються виробники й умільці з усієї України, котрі представлять не лише варення, а й інші крафтові вироби: вина, сири, поробки, лозоплетіння тощо. В ході проведення ярмарку планується концертна програма за участі як аматорських і народних колективів, так і відомих вітчизняних гуртів.

Більш детальну інформацію можна буде переглянут на сайті: https://pryiutivka-community.gov.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині незабарoм прoйде фестиваль нарoднoї твoрчoсті “Чута-фест”

Організатори заходу чекають на представників органів місцевого самоврядування,  спілок підприємців та громадських організацій та усіх бажаючих на ярмарку!

На Кіровоградщині відбудеться ярмарок крафтових виробів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований