20 жовтня 2021, середа

На Кіровоградщині відбулося 51 свято театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” (ФОТО)

Сьогодні, 25 вересня, державний заповідник – музей І. К .Тобілевича ( Карпенка Карого) гостинно приймав численних гостей.

Серед них і учасники традиційного свята театралів “Вересневі самоцвіти” – переможці обласного конкурсу аматорських колективів “Театральна весна Кіровоградщини”.

Щирими і теплими словами побажань присутніх привітали голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна, представники обласної влади, а також гості з Києва.

Вони  поклали  квіти до підніжжя пам’ятника нашому видатному землякові,  славетному українському драматургу та актору  Івану Карпенку-Карому.  

Протягом золотого дня  жовтолистої осені, на території Хутора Надія працювали майстер-класи, артмайданчики,  різні виставки  народних умільців, “Книжкові самоцвіти”, на яких гості мали ознайомитися із оригінальними виробами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва,  гончарства, килимарства, а також книжковою продукцією.

Серед якої і книги від видавництва “Імекс ЛТД”, та нові надходження продукції до “Книгарні Є” та до трьох найбільших книгозбірень області.

А ще, незабутніми стали карнавальна хода за участю аматорів сцени,  перегляд  відео історико-художньої реставрації “Один день Івана Карпенка – Карого на хуторі Надія” у постановці творчої трупи  Кіровоградського академічного  музично-драматичного театру імені  М.Л. Кропивницького, виступи  самодіяльних акторів та акторів театру і обласної філармонії.

Свято закінчилося, але наступного року воно буде продовжено на теренах  театральної Кіровоградщини, бо вже давно стало традиційним.

Анатолій Саржевський,

фото автора.

 

 

На Кіровоградщині відбулося 51 свято театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” (ФОТО)
7 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований