15 серпня 2020, субота

На Кіровоградщині відбулись змагання з військово-спортивних багатоборств (ФОТО)

В Олександрії, наприкінці учбового року провели змагання в форматі 2 в 1. Перші – це відкритий чемпіонат області серед новачків, де спортсмени вперше випробували свої сили на татамі, а другі – це відкритий чемпіонат міста, де спортсмени виборюють місце в збірній команді області на Всеукраїнські змагання.

Про це повідомляє ПСК “Захист”, інформує Златопіль.

В змаганнях прийняли участь члени обласного осередка, команда СК “Буревісник” м. Кропивницький, СК “Скіф” м. Благовіщенськ, ВПК “Саланг” м. Онуфріївка, наші давні друзі з міста Запоріжжя, а також організатори змагань, спортсмени ПСК “Захист” м. Олександрія. Загальна кількість учасників склала біля 140 чоловік.

Змагання пройшли жваво та емоційно, в дусі дружного протистояння. Спортсмени отримали чудовий досвід, дипломи та медалі.

Керівництво відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств у Кіровоградській області висловило велику подяку за допомогу в організації змагань Управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, а також Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради.

На Кіровоградщині відбулись змагання з військово-спортивних багатоборств (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований