06 червня 2020, субота

На Кіровоградщині відбулися вибори в ОТГ

Минулої неділі одразу на Кіровоградщини відбулись перші вибори  голови та депутатів Петрівської ОТГ і довибори депутатів до вже діючих   Дмитрівської та Первозванівської ОТГ.

Остаточні результати буде оголошено відповідно до норм законодавства на найближчих сесіях громад, – повідомляє Кіровоградське РВ АМУ, інформує Златопіль.

 За попередніми результатами головою Петрівської ОТГ  обрано Світлану Тилик,  яка на посаді голови Петріської селищної ради  була ініціатором створення ОТГ. Власне, конкурентів у Світлани Анатоліївни на цих виборах не було  –  вона стала єдиним кандидатом на посаду голови. За її кандидатуру  проголосувало 36.6 відсотків виборців. 

Одночасно мешканці території обирали і склад депутатського корпусу Петрівської  ОТГ. Примітно, що більшість депутатів попереднього скликання були переобрані знову. Ще один красномовний факт: з 26  новообраних депутатів 20 –  самовисуванці.

Нагадаємо,  Петрівська ОТГ об’єднала селище Петрове, села Новомануйлівка, Олександродар, Покровка (Петрівської селищної ради)  та  села Водяне, Маловодяне, Сабадашеве (Водянської сільської ради).

 Решта сільських рад Петрівського  району категорично відмовились від входження в громаду.

«Подібні відмови на початку практичної реалізації децетралізаційної реформи  отримували  Дмитрівська та Первозванівська ОТГ. Втім, за час роботи громад сусідні сільські ради переконались у ефективності реформи та підтвердили своє прагнення долучитись до  процесу відповідними рішеннями, які дозволили ЦВК призначити довибори депутатського корпусу на територіях Цибулівської та Клинцівської сільських   рад», – констатує Вікторія Нижник, консультант з правових питань Кіровоградського РВ АМУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очільник Кропивницького закликав селище Нове до об’єднання 

В результаті довиборів, що відбулись 30 червня,  депутатський склад Дмирівскої ОТГ поповнився чотирма представниками колишньої Цибулівської сільської ради. До депутатського корпусу Первозванівської ОТГ долалось троє обранців – представників інтересів мешканців тепер вже Клинцівського  старостинського округу.

Остаточний поіменний список новообраних депутатів буде оголошено  на найближчих сесіях громад.

На Кіровоградщині відбулися вибори в ОТГ
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований