22 січня 2020, середа

На Кіровоградщині відбувся конкурс краси і грації “Міс Світловодщина 2019” (ФОТО)

У суботу, 23 березня, у районному Будинку культури у місті Світловодськ відбувся щорічний конкурс краси та грації “Міс Світловодщини 2019”, який пройшов у рамках громадського культурно-просвітницького, інноваційного проекту “Весна Світловодщини” та за підтримки Світловодської районної державної адміністрації.

Про це повідомляє Світловодськ Вечірній, інформує Златопіль.

Ведучі заходу Катерина Бутенко та Денис Мамаєв розпочали конкурс краси з вітальних слів та ознайомлення гостей та членів журі з конкурсантками.

11 дівчат зі Світловодська та району виявили бажання поборотися за звання “Міс Світловодщини 2019”. Виконання учасницями тематичних завдань, притаманних подібним конкурсам, оцінювало журі до якого увійшли: директор модельної агенції “MIX MODELS” (м.Кропивницький) Олена Рудковська, директор приватного підприємства “Ефект” Карапет Тартикян, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, фотограф Михайло Калюжний, володарка титулу “Міс Світловодщини 2018” та викладач дефіле в модельному бізнесі Вероніка Ласіцина, директор модельної агенції “U’Model” (м.Світловодськ) Юлія Солодовнік, екс-директор модельної агенції “РІМО” Іван Ваненний та директор ГО “ДОМ” Сергій Герасименко. Головою журі став координатор проекту “Весна Світловодщини” Микола Середенко.

Учасницям конкурсу довелося неабияк постаратися, аби справити враження на чисельну суддівську колегію. Перед випробуваннями, судді привітали конкурсанток, закликали втамовувати хвилювання та посміхатися, адже від цього залежить загальне враження від їхнього дефіле. Дівчата демонстрували свої вміння дефілювати, гідно триматися на сцені під час тематичних виходів та інтелектуального і творчого конкурсів. А постановками виходів з дівчатами займалася минулорічна переможниця “Міс Світловодщини” Вероніка Ласіцина, яка має чималий досвід у конкурсах та модних показах.

Особливого шарму та грації надали святу виступи моделей із “MIX MODELS”, які вже підкорили чимало зарубіжних подіумів. Тематичні постановки “Маріонетка”, “Квітка Життя”, “Вишукана жіночність” гармонійно доповнили насичену програму конкурсу. Захоплюючі та вишукані номери викликали овації глядацької зали, адже майстерні та впевнені рухи моделей, їх артистичність справді вражала.

У паузах між конкурсами, гостям дарували свою творчість ансамбль бального танцю “Славутянка” Світловодського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Володимир Шабалін), солістки РБК Анна Шаєнко та Олена Куциба, ансамбль східного танцю “Сальсабіль” (керівник Оксана Недзельська-Мамонтова). Яскраву шоу-постановку подарувала присутнім Світловодська Школа моделей та естетичного розвитку “U’Model”, де дівчата у ролі “янголів” змусили глядачів затримати на собі погляд та викликати у них справжнє естетичне задоволення. 

По завершенню конкурсної програми, після обговорення члени журі назвали ім’я переможниці, яка здобула омріяний титул   “Міс Світловодщини 2019”, втім спершу назвали імена дівчат, які отримати спеціальні титули. Обрали також і дівчину, яка здобула приз глядацьких симпатій, її обирали самі глядачі шляхом голосування на спеціальних бланках, які кожному видавалися перед початком конкурсу. Цей титул виборола Аліна Смірнова, яка отримала найбільшу симпатію від гостей свята. Титул “I Віце-міс Світловодщини” у Анастасії Пасічної, а “II Віце-міс Світловодщини” стала Катерина Бондаренко. 

Директор Кіровоградської модельної агенції Олена Рудковська запросила цих дівчат взяти участь у Міжнародному конкурсі “Мода без кордонів”, організатором якого є Школа “MIX MODELS2. За мить стало відоме ім’я переможниці конкурсу краси. Звання “Міс Світловодщини 2019” здобула Катерина Левицька зі Світловодська. Дівчина розповіла нашому виданню, що попри те, що вона –  власниця корони переможниці, їй досі не віриться у перемогу: 

“Я була здивована, думала, що маю шанси на перемогу, але для мене це дійсно було несподівано. Цей конкурс – новий і дуже цікавий досвід для мене, адже  я не мала жодного досвіду у модельній сфері”

Жодна конкурсантка не залишилася без уваги та подарунків від спонсорів та членів журі. А гості свята отримали свій подарунок – справжній заряд емоцій та вражень від яскравої і вишуканої події.

На Кіровоградщині відбувся конкурс краси і грації “Міс Світловодщина 2019” (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований