31 травня 2020, неділя

На Кіровоградщині відбувся Покровський ярмарок (ФОТО)

В Олександрії відбувся Покровський ярмарок, приурочений до свят.

Про це повідомляє Голос Громади, інформує Златопіль.

Вже традиційно, на ярмарку були представлені виробники зі своєю продукцією, як з міста Олександрії, так і з Олександрійського району. М’ясні вироби, сало, ковбаси, риба, крупи, хлібобулочні вироби з цінами нижчими, аніж ринкові, привабили чимало олександрійців.

Найбільшим попитом користувалася продукція від ТОВ “Олександрійський цукровий завод” з ціною на цукор у 11,50 грн

Друге місце по популярності серед олександрійців розділили ковбасні вироби, сало, м’ясо та яблука, про що свідчили найдовші черги до прилавків, із зазначеним товаром.

Також цьогоріч на Покровському ярмарку були представлені саджанці плодових дерев та винограду, вироби декоративно-прикладного мистецтва, продукти бджільництва, крафтове варення від Приютівської громади, текстильні товари, прикраси та багато іншого.

Викликали цікавість у відвідувачів ярмарку й фотозони в українському стилі.

Крім цього, поряд із Покровським ярмарком, біля СК “Ніка” проходили святкові заходи з нагоди Дня Українського козацтва. Свої козацькі курені та смачні куліші на розсуд поважного журі представили команди-учасниці, серед яких дошкільні навчальні заклади та школи міста. У підсумку усі команди були нагородженні дипломами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Козачому острові кропивничани святкували День захисника України (ФОТО)

Святкові заходи супроводжувалися концертними пісенними та танцювальними виступами. Зокрема всі учасники та гості за бажанням мали змогу скуштувати гарячий та смачний куліш.

На Кіровоградщині відбувся Покровський ярмарок (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований