10 серпня 2020, понеділок

На Кіровоградщині відбувся семінар для татусів “Теорія батьківства: чоловічий погляд”

З минулого року у Новоукраїнці працює “МАМ-центр”, де мами та жінки, які готуються ними стати мають можливість спілкуватись, навчатись, відпочивати, реалізовувати свої креативні ініціативи.

Про це повідомляє Новоукраїнська міська рада, інформує Златопіль.

Одним із головних та улюблених занять – обмін досвідом та отримання нових знань, які допоможуть вирішити різноманітні родинні ситуації. Кожна відвідувачка “МАМ-центру” прихильно відзивається про заходи проведені з психологом Андрієм Фоменком.

Неодноразово чоловіки активних мам зазначали з іронією про необхідність створення центру для тат. Але жарти жартами, та знання і досвід за плечима не носити. Тому, для експерименту, було запропоновано організувати захід і для татусів. Його модератором було запрошено Андрія Фоменка – не лише практикуючого психолога, а й батька двох дітей.

Менш емоційна чоловіча публіка уважно слухала поради, стримано реагуючи на описані експертом ситуації, в яких пізнавали свій досвід чи проблеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школи Кропивницького очікують на 2800 першокласників

Про зацікавленість у проведеному заході свідчило те, що незважаючи на тотальну зайнятість, після перерви чоловічий колектив майже не зазнав втрат у чисельності, а тим, кому довелось таки терміново відлучитись у справах, щиро шкодували про це і сподівались на можливу нову зустріч.

На Кіровоградщині відбувся семінар для татусів “Теорія батьківства: чоловічий погляд”
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований