22 січня 2020, середа

На Кіровоградщині віддали шану воїнам-визволителям України (ФОТО)

21 березня у смт Вільшанка відбувся завершальний етап обласної естафети пам’яті “Слава визволителям України”.

Про це повідомляє Управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської ОДА, інформує Златопіль.

Саме в ці дні, в далекому 1944 році, головні сили 2-го Українського фронту 16-18 березня підійшли до теренів сучасного Вільшанського району. 
З території району нацистські війська були остаточно вигнані протягом 17-21 березня 1944 року.
За даними Книги Пам’яті України в боях за звільнення Вільшанського району загинуло близько 350 солдатів та офіцерів Червоної Армії (в цілому  за звільнення Кіровоградської області загинуло понад 150 тис. солдат та офіцерів Червоної Армії. Біля 44 тис. солдат і офіцерів вважаються зниклими без вісти).

Ось саме тому, сьогодні у смт Вільшанка відбулися заходи, присвячені  75-й річниці вигнання з Вільшанського району, та з території Кіровоградської області в цілому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому пройшов фестиваль поезії (ФОТО)

Біля Меморіального комплексу слави зібралися ветерани Другої світової війни, представники громадськості та представники установ і організацій району та області.

Учасники мітингу поклали квіти до комплексу та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, а ткож поклали квіти до братської могили воїнів-визволителів району та області, партизанів, підпільників, полеглих у роки Другої світової війни.

На Кіровоградщині віддали шану воїнам-визволителям України (ФОТО)
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований