09 липня 2020, четвер

На Кіровоградщині відкрилась виставка ляльок (ФОТО)

До 8 Березня в Маловисківському  районному  будинку культури відкрито чергову виставку  доробок місцевих митців.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Цього разу методист РБК Олена Ткаченко зібрала  і  презентувала виставку ляльок – мотанок практично з кожної території Маловисківщини.

За словами Олени Ткаченко, на пропозицію зібрати в одному  місці ляльки  ручної роботи з різних  територій  краю радо  відгукнулись культпрацівники  і  майстри з усіх сільських територій і районного  центру.

“Виставку вирішили назвати “Лялькові веснянки”,- говорить О. Ткаченко. – І на ній предствалено  аж 106 ляльок, виготовлених у  різних стилях та техніках. Вони ( ляльки)-  також  різного “віку”, кожна має свій настрій, що майстерно передали майстри, презентує ту чи іншу територію з елементами одягу, що характерний саме їй.”

Цікаво, що серед тих, хто надав власноруч виготовлені ляльки на виставку, немає професіоналів у цій  сфері творчої діяльності, кожен зайнятий якоюсь основною роботою. Та від цього, як переконані   відвідувачі виставки, цінність експонатів тільки зростає, бо ж таке захоплення варте і шани, і поваги.

Виставка діятиме в районному будинку культури майже до кінця березня, тож помилуватись розмаїттям  ляльок ручної роботи з усіх куточків Маловисківщини  зможе  кожен, когоц е зацікавить.

На Кіровоградщині відкрилась виставка ляльок (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований