03 червня 2020, середа

На Кіровоградщині відкрили музейну кімнату

Завдяки підтримці фермера з села Велика Виска,що на Маловисківщині, депутата обласної ради Андрія Флорі, музей історії Маловисківського району тепер має шосту кімнату, щойно відкриту для відвідувачів.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

У шостій – останній кімнаті музею історії Маловисківського району імені О.С.Ковтуна, як він тепер офіційно називається, з’явився перестінок, який відгороджує музейне приміщення від сходів.

По суті, це ще одна музейна кімната, де висвітлюються події новітньої історії . Як розповів директор музею Анатолій Коваленко, в цій кімнаті розміщено експозиції періоду новітньої історії. Досі вона була прохідною і, по суті, розташовувалась в коридорі . Тепер же це повноцінна окрема кімната, заповнена цікавими експонатами.

 Матеріали для будівництва виділив фермер з Великої Виски, депутат обласної ради від ВО Батьківшина Андрій Флоря, відомий своїм меценатством і добрими справами і на Маловисківщині, і за її межами. – розповів А. Коваленко.

 До речі, сприяла цьому також член музейної ради землячка Андрія Володимировича Зонатта Іщенко, яка працює бібліотекарем у тамтешній школі, вона ж привезла до музею і кілька цінних експонатів. А районна рада подбала про нові двері до приміщення.»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мальoвнича краса ріднoгo міста”: крoпивницький фoтoкoр презентував персoнальну виставку (ФOТOРЕПOРТАЖ)

За словами Анатолія Коваленка, працівники музею також вдячні жителю Малої Виски Володимиру Поліщуку, який надав матеріали і документи, що стосуються діяльності районної організації Народного руху, рідним Володимира Шпака – відомого механізатора, нагородженого орденом та іншими відзнаками за свою працю та всім небайдужим громадянам,які беруть участь у оновленні експозиції музею і закликають долучатися до потрібної справи збереження духовної спадщини.

На Кіровоградщині відкрили музейну кімнату
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований