13 серпня 2020, четвер

На Кiровоградщинi вiдкрилися два дитячi табори

У Кiровоградськiй областi вiдсьогоднi почали роботу два дитячi оздоровчi заклади. Прийматиме дiтей “Бригантина” у Новоархенгельську та “Чайка” у Гайворонi.

Про це повiдомляє пресслужба Кiровоградської ОДА, iнформує Златопiль.

“Члени комiсiї проголосували “за” початок оздоровчого сезону. Проте погодились вiдкритись на Кiровоградщинi лише два дитячi табори. У своїй роботi вони будуть керуватись постановою №43 головного санiтарного лiкаря України Вiктора Ляшка, у якiй визначенi тимчасовi рекомендацiї щодо органiзацiї  протиепiдемiчних заходiв у дитячих закладах оздоровлення та вiдпочинку на перiод карантину”, – зазначила головна санiтарна лiкарка регiону Надiя Оперчук.

Серед основних рекомендацiй такi:

  1. Прийматимуть до закладiв тих дiтей, якi проживають у межах регiону, де розташовується табiр.
  2. Пiд час прийому до табору, а також пiд час усього вiдпочинку кожного дня дiти проходитимуть температурний скринiнг. Усi показники фiксуватимуть у журнал.
  3. До закладу не допускатимуться дiти, у яких пiд час прийому виявили ознаки респiраторних захворювань або температуру тiла понад 37,2 °C.
  4. Дiти, у яких температура пiдвищилась уже пiд час вiдпочинку, будуть iзольованi. Згiдно алгоритму дiй, медпрацiвник табору має викликати “швидку”, яка доставить хворих до лiкарнi для встановлення дiагнозу.
  5. Роботу працiвникiв оздоровчих закладiв органiзовуватимуть “вахтовим” методом у межах однiєї змiни. Персонал аналогiчно буде проходити щоденний скринiнг. У разi виявлення симптомiв хвороби людей iзолюватимуть i доставлятимуть до медзакладiв для обстеження i проходження тестування на коронавiрус.
На Кiровоградщинi вiдкрилися два дитячi табори
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

  • Гога

    Не “дитячi оздоровчi заклади”, а заклади для поширення корона вірусу.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований