10 грудня 2019, вівторок

На Кiровоградщинi вiдновили опалення у навчально-виховних закладах

Опалення у навчально-виховних закладах м. Свiтловодська вiдновлено.

Про це повiдомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в областi, iнформує Златопiль.

За iнформацiєю Свiтловодського мiського управлiння  Держпродспоживслужби областi станом на 22 сiчня поточного року вiдновлене теплопостачання в чотири школи та сiм дитсадкiв мiста, де напередоднi була зафiксована нижча температура вiд нормативної через аварiю на котельнi.

З 19 на 20 сiчня поточного року через аварiйну ситуацiю на котельнi №2 СП ТОВ “Свiтловодськпобут” без опалення опинилися житловi будинки та громадськi будiвлi Приморського району мiста, а також чотири ЗШ – № № 1, 2, 3, школа-iнтернат №1 та сiм ДНЗ – № № 6, 14, 15, 22, 23, 25, “Школа Монтесорi”. Температура повiтря в цих закладах коливалася в межах +14-16°C при нормативнiй +17С-20°C для ЗШ та +19С-23°C для ДНЗ.

У зв’язку з цим на перiод ремонтних робiт та до вiдновлення опалення у навчально-виховних закладах 21 сiчня проводилися скороченi уроки, використовувалися обiгрiвачi. У школi–iнтернатi №1, де було зафiксовано найнижчу температуру – плюс 10-12°C, заняття було призупинено, дiтей, якi знаходяться на цiлодобовому перебуваннi, тимчасово розмiщено у школi-iнтернатi №2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тарифи на тепло для кропивничан знову зростуть

23 сiчня за участю фахiвцiв Держпродспоживслужби областi вiдбудеться засiдання обласного штабу з контролю за станом проходження опалювального перiоду 2018-2019 рр., на якому заплановано розглянути ситуацiю з теплопостачанням у м. Свiтловодську. Питання про дотримання повiтряно-теплового режиму в навчально-виховних закладах перебуває на контролi Держпродспоживслужби областi.

На Кiровоградщинi вiдновили опалення у навчально-виховних закладах
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований