28 лютого 2020, п’ятниця

На Кіровоградщині водії пасажирського транспорту ігнорують право учасників АТО на безкоштовний проїзд

У Кропивницькому та області склалась тенденція до ігнорування прав учасників бойових дій на пільговий проїзд, більше того, деякі водії загалом ставляться до військових досить вороже.

Про це під час прес-конференції розповів в.о. директора Обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО, ВПО Віктор Колінько, інформує Златопіль.

За словами чоловіка останній випадок стався учора на Автостанції №1, коли водій міжміського автобусу висадив з транспорту атовця якого було направлено на обстеження до Інституту ендокринології.

“Чоловік вирішив, що військовий знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, викликав наряд поліції та поїхав не дочекавшись будь – яких результатів. І це при тому, що атовець мав квиток який купив за повну вартість. У підсумку виявилось, що у військовослужбовця просто підвищений рівень ацетону, однак свій рейс він пропустив, та ще й отримав певний психологічний стрес”, – розповідає Колінько.

Запевняє, проблема не лише у відстутності достатньої інформації про права учаснків бойових дій, а й у недостатній роз’яснювальній роботі серед населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому провели Всеукраїнську акцію “Рік без Каті” (ФОТО)

На Кіровоградщині водії пасажирського транспорту ігнорують право учасників АТО на безкоштовний проїзд
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований