04 грудня 2021, субота

На Кіровоградщині втопили чоловіка: висновки експертів розходяться

Двох уродженців Малої Виски підозрюють у тому, що вони спочатку побили, а потім втопили чоловіка.

Про це йдеться в матеріалах Кіровського районного суду, інформує Златопіль.

Пригода сталася 8 серпня 2017 року, близько 22:30, біля ставу, що неподалік колишньої птахофабрики по вул. Щорса у Малій Висці. Компанія чоловіків разом розпивала спиртне. Раптом між ними спалахнула сварка. Двоє спільників побили свого опонента, справили на нього нужду, а потім кинули у ставок. Згідно з висновком експертизи, чоловік помер внаслідок механічної асфіксії внаслідок утоплення у воді.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження.

Наразі суд призначив повторну комісійну судово-медичну експертизу в кримінальному провадженні. Адже другий експерт не виключив можливості того, що “після отримання тілесних ушкоджень потерпілий міг чинити самостійні дії, переміщатись, кричати, звати на допомогу”. В той час як перший стверджує, що “саме після отримання травм голови у вигляді переломів черепа потерпілий не міг здійснювати будь-які самостійні цілеспрямовані дії”.

Таким чином, результати досліджень та висновки експертів містять протилежні результати, у тому числі щодо встановлення причин смерті загиблого, виявлених тілесних ушкоджень, мінімального проміжку часу, який пройшов з моменту їх отримання, до моменту його смерті. Тобто обставин, встановлення яких має важливе значення у цьому кримінальному провадженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство на ринку в Кропивницькому: обвинуваченому оголосили вирок

На Кіровоградщині втопили чоловіка: висновки експертів розходяться
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований