05 червня 2020, п’ятниця

На Кіровоградщині видворили з країни мігранта з РФ

59-річний громадянин Російської Федерації. Чоловік у 2017 році прибув до Кіровоградщини для укладання шлюбу та проживання однією сім’єю з місцевою жителькою. Однак, офіційно вони не побрались, а за час проживання в Україні іноземець так не і подбав про узаконення свого проживання.

Про повідомляє УДМС у Кіровоградській області, інформує Златопіль.

Працівники Новоукраїнського районного сектору УДМС в області у 2018 році притягнули громадянина РФ до адміністративної відповідальності та прийняли рішення про примусове повернення, яке він у встановлений термін не виконав.

Районний суд задовольнив адміністративний позов про примусове видворення. Реалізували рішення працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС та відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП. Чоловіка доставили до пункту пропуску “Велика Писарівка”, що на Сумщині, для перетину державного кордону з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Злoвмисник-автoлюбитель” пoграбував жительку Кірoвoградщини

Відтак, з 16 березня,  у період проведення операції “Мігрант”, міграціники Кіровоградщини виконали примусове видворення 3 громадян інших держав. Видворення ще одного неврегульованого мігранта, громадянина РФ, буде здійснено після його документування консульською установою, а поки він мешкатиме у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

На Кіровоградщині видворили з країни мігранта з РФ
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований