07 червня 2020, неділя

На Кiровоградщинi викрили незаконних виробникiв пiдакцизної продукцiї

За результатами проведених спiвробiтниками податкової мiлiцiї  ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi заходiв, якi були направленi на протидiю незаконному виробництву та  обiгу пiдакцизних товарiв, протягом сiчня-липня поточного року припинено дiяльнiсть чотирьох незаконних виробництв пiдакцизної продукцiї.

Про це повiдомляє ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

В результатi чого було вилучено з незаконного обiгу пiдакцизних товарiв на суму майже 65 млн.грн., у тому числi: 388 210 лiтрiв спирту, 2415 лiтрiв незаконно виготовлених горiлчаних напоїв 352 тонни пально-мастильнi матерiалiв та понад 333 тис. пачок тютюнових виробiв.

За  виявленими фактами незаконного виробництва та обiгу пiдакцизних товарiв до Єдиного реєстру досудових розслiдувань за матерiалами спiвробiтникiв податкової мiлiцiї ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi протягом сiчня-липня 2019 року внесено сiм кримiнальних проваджень, за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 204 КК України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині на ремонт покрівлі школи заплановано понад 1,5 млн гривень

Протягом звiтного перiоду слiдчими податкової мiлiцiї закiнчено розслiдування та направлено до суду одне кримiнальних провадження за фактами незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

 

На Кiровоградщинi викрили незаконних виробникiв пiдакцизної продукцiї
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований