02 червня 2020, вівторок

На Кіровоградщині вилучили незаконно вироблені паливно-мастильні матеріали (ФОТО)

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області, припинено діяльність «центру мінімізації митних платежів», який надавав послуги з мінімізації сплати митних платежів при імпорті товарів, які використовувались у незаконному виробництві паливно-мастильних матеріалів.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області, інформує Златопіль.

В ході реалізації злочинної схеми, група осіб з міжнародними зв’язками, будучи обізнаними про якісні характеристики імпортованого товару, розуміючи вимоги норм чинного податкового та митного законодавства свідомо, з метою ухилення від їх сплати в повному обсязі, здійснили ввезення компонентів для незаконного виробництва паливно-мастильних матеріалів за кодом товару, відповідно до якого ввезені на митну територію України  не підлягають оподаткуванню акцизним податком та митом.

Імпортований товар надходив вагонними нормами на територію нафтобази, де використовувався в незаконному виробництві бензинів автомобільних А-92, А-95.

Реалізація фальсифікованого палива здійснювалась як через мережу автозаправних станцій, так і оптовим покупцям за готівку.

В подальшому до податкової звітності підприємств-імпортерів вносились завідомо неправдиві відомості, відображалась реалізація імпортованих компонентів в адресу фіктивних суб’єктів господарювання, які здійснювали підміну номенклатури товарів в першому та другому ланцюгах постачання.  

Загальний обсяг операцій по підприємствах, які входили до «центру мінімізації митних платежів», протягом 2017-2019 років, склав понад 27 млн гривень.

В результаті протиправної діяльності при імпорті товарів до бюджету не сплачено акцизного податку і мита на суму понад 4 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму на “стихійників” склали вісім прoтoкoлів (ФОТО)

У липні цього року, на підставі судових ухвал, під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області, проведено 7 обшуків, за результатами яких з незаконного обігу вилучено документи фінансово-господарської діяльності, чорнові записи, печатки, комп’ютерна техніка, технічна документація, технічні пристрої для проведення досліджень виробленого пального, автомобільне пальне, загальною кількістю 140,2 тис. літрів та імпортована сировина для виготовлення автомобільного пального, загальною кількістю 179,6 тис. літрів загальною вартістю 7,8  млн гривень.

На даний час проводиться хімічна експертиза незаконно виробленого пального на предмет відповідності його вимогам ДСТУ. Триває слідство.

На Кіровоградщині вилучили незаконно вироблені паливно-мастильні матеріали (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований