28 травня 2020, четвер

На Кіровоградщині виявили нелегала без паспорта

У пункт тимчасового перебування iноземцiв та осiб без громадянства помiщено громадянина Республiки Узбекистан, якого пiсля процедури iдентифiкацiї буде примусово видворено на батькiвщину.

Про це повiдомляє УДМС у Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

У 2018 роцi 35-рiчного iноземця працiвники пiдроздiлу мiграцiйної служби притягали до адмiнiстративної вiдповiдальностi та було прийнято рiшення про примусове повернення. Рiшення чоловiк не виконав, а проживав незаконно у Добровеличкiвському районi на Кiровоградщинi вiн з 2013 року у своєї спiвмешканки.

У рамках профiлактичних заходiв “Мiгрант” неврегульованого мiгранта було виявлено повторно. Оскiльки iноземець втратив свiй паспорт, суд задовольнив позов мiграцiйникiв та помiстив його до пункту тимчасового перебування iноземцiв та осiб без громадянства з метою документування його консульською установою та подальшої реалiзацiї рiшення суду про примусове видворення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині водієві, який скоїв наїзд на двох підлітків, обрали запобіжний захід

Загалом, за понад 2 мiсяцi проведення операцiї “Мiгрант” на Кiровоградщинi до ПТПI помiщено 2 iноземцiв та ще 3 громадян iнших держав примусово видворено до країн походження.

 

На Кіровоградщині виявили нелегала без паспорта
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований