30 травня 2020, субота

На Кiровоградщинi виявили порушення продажу олiї на суму понад два мiльйони гривень

Кiровоградською митницею ДФС,в рамках проведення операцiї «Бастiон», виявлено факти порушень митного законодавства при експортi соняшникової олiї.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Кіровоградській області, інформує Златопіль.

Однiєю iз компанiй, яка здiйснює митне оформлення у зонi дiяльностi Кiровоградської митницi ДФС, упродовж 2018-2019 рокiв оформлено на експорт декiлька поставок соняшникової олiї на суму бiльше нiж 2 млн гривень. У якостi пiдстави для здiйснення експортних операцiй надано зовнiшньоекономiчний контракт, сторона якого (покупець) не зареєстрована у органах державної влади вiдповiдної iноземної держави, тобто не iснує.

Працiвниками Кiровоградської митницi ДФС проведено вiдповiдну перевiрку поданих документiв для митного контролю та оформлення, у ходi проведення якої виникли сумнiви щодо достовiрностi вiдомостей про покупця товару та направили запит до митних органiв iноземних держав.

Отримавши вiдповiдь на запит, пiдозри працiвникiв Кiровоградської митницi ДФС пiдтвердились. За результатами перевiрки митниками вже порушено 3 справи про порушення митних правил, вiдповiдальнiсть за якi передбачено ст. 483 Митного кодексу України (перемiщення товару через митний кордон України з приховуванням вiд митного контролю, шляхом надання документiв, якi мiстять неправдивi вiдомостi щодо покупця товару).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині податківець систематично продавав конфіденційну інформацію

Вартiсть предметiв правопорушень склала два мiльйони 63 тис. гривень.

 

На Кiровоградщинi виявили порушення продажу олiї на суму понад два мiльйони гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований