27 січня 2020, понеділок

На Кiровоградщинi вже втретє з початку року реєструють захворювання на лептоспiроз

За екстренним повiдомленням одного iз закладiв охорони здоров’я областi за медичною допомогою звернувся та 26 червня 2019 року у станi середньої важкостi iз пiдозрою на лептоспiроз госпiталiзований мешканець с.Мартоноша  Новомиргородського району. 

Про це повiдомляє Кiровоградський обласний лабораторний центр, iнформує Златопiль.

Фахiвцями Новомиргородського районного пiдроздiлу ДУ «Кiровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочато епiдемiологiчне розслiдування цього випадку та вже встановлено, що  молодий чоловiк купався у мiсцевому ставку, з чим i може бути пов’язане його захворювання.

З метою запобiгання нових випадкiв захворювання людей сiльському головi направленi рекомендацiї щодо заборони купання у водоймi до завершення розслiдування цього випадку та проведення дератизацiйних заходiв, направлених на боротьбу iз мишовидними гризунами, що є переносниками збудника лептоспiрозу та iнших небезпечних iнфекцiйних захворювань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму “зацвів” Інгул (ФOТOФАКТ)

Це вже третiй випадок за червень поточного року, коли лiкарi встановлюють дiагноз лептоспiроз. У двох випадках  за попереднiми результатами розслiдувань iнфiкування чоловiкiв вiдбулося пiд час риболовлi та купання у водоймах iз непроточною водою через наявнi рани на шкiрi.

На Кiровоградщинi вже втретє з початку року реєструють захворювання на лептоспiроз
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований