22 січня 2020, середа

На Кiровоградщинi з початку року до реалiзацiї недопустили майже 5 тон продуктiв

У I пiврiччi поточного року фахiвцi державних лабораторiй ветеринарно-санiтарної експертизи областi вiдповiдно до результатiв проведених дослiджень не допустили до реалiзацiї харчовi продукти та сировину загальною вагою 4 тонни 954,2 кг.

Про це повiдомляє прес-служба Головного управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

Причинами недопущення до реалiзацiї молока загальним об’ємом 613,5 лiтрiв стали незадовiльнi органолептичнi показники, а саме: гiркий присмак, пiдвищений рiвень кислотностi, III ступiнь чистоти, порушення правил торгiвлi (реалiзацiя молока у використаних пластикових пляшках).

На пiдставi виявлення перевищеного рiвня нiтратiв не допущено до реалiзацiї 4 тонни 218 кг овочiв та фруктiв. Зокрема надлишок нiтратiв зафiксували в 317 кг полуницi, 250 кг кавунiв, 165 кг динi тощо. Серед продукцiї, результати дослiдження якої не вiдповiдають нормативним показникам, кабачки, перець, цибуля, баклажани, помiдори, рання картопля, буряк, рання капуста, огiрки, редиска, редька.

Працiвники державних лабораторiй ветеринарно-санiтарної експертизи Держпродспоживслужби областi в межах своєї компетенцiї постiйно взаємодiють з адмiнiстрацiєю ринкiв: здiйснюють державний ветеринарно-санiтарний контроль i нагляд за виконанням вимог Ветеринарно-санiтарних правил для ринкiв, випуском продукцiї тваринного i рослинного походження, безпечної у ветеринарно-санiтарному вiдношеннi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Кірoвoградщини захвoріли на хвoрoбу Лайма

Головне управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi звертає увагу: продукцiя, що реалiзується в мiсцях несанкцiонованої торгiвлi без дотримання належного температурного режиму, не проходить необхiдних дослiджень для контролю її безпечностi. Вживання таких продуктiв харчування може призвести до тяжких iнфекцiйних захворювань танашкодити здоров’ю.

 

На Кiровоградщинi з початку року до реалiзацiї недопустили майже 5 тон продуктiв
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований