23 лютого 2020, неділя

На Кіровоградщині з початку року двоє дітей отримали ураження електричним струмом поряд з залізницею

З початку 2019 року на території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», троє дітей віком до 16 років отримали ураження електричним струмом через розваги на об’єктах залізничної інфраструктури.

Про це повідомляє прес-центр регіональної філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця”, інформує Златопіль.

Наприкінці січня поточного року на станції Кропивницький електричним струмом було травмовано підлітка, якого у важкому стані з 50% опіків тіла було доставлено в реанімаційне відділення місцевої дитячої лікарні.

10 квітня на станції Олександрія під час спроби зробити селфі теж травмувався підліток. Хлопець із 50% опіків тіла реанімобілем був доставлений до опікового центру міста Кропивницький.

Аналіз випадків травмувань свідчить про те, що більшість нещасних випадків серед підлітків стаються внаслідокспроби зробити селфі у на даху вагу або при підійманні на рухомий склад задля розваги.

Залізничники нагадують, що об’єкти інфраструктури магістралі – це не місце для пустощів та фотосесій. Подібне «дозвілля» може завершитися трагічно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині з території вагонного депо поцупили тонну вугілля

Залізничники Одеської магістралі закликають неухильно дотримуватися правил безпеки: варто пам’ятати, що під час знаходження на території (об’єктах) залізничного транспорту або користуванні його послугами, категорично забороняється підніматися на опори і обладнання контактної мережі та повітряних ліній електропередач електрифікованих ліній, торкатися до металевих проводів заземлення, що йдуть від опори до рейки, а також підніматися на сходи та інші конструктивні елементи поїздів, локомотивів, вагонів, дрезин, конструкцій мостів, освітлювальних вишок тощо.

На Кіровоградщині з початку року двоє дітей отримали ураження електричним струмом поряд з залізницею
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований