27 вересня 2020, неділя

На Кіровоградщині з’ясовували хто “кришує” браконьєрство (ВІДЕО)

На Кіровоградщині активісти звинувачують обласне керівництво Рибоохорони та СБУ в “кришуванні” незаконного вилову риби. Через бездіяльність правоохоронних органів люди звернулись до громадської організації “Стоп корупції”.

Про це йдеться у сюжеті “Подробиць”, інформує Златопіль.

Це відео місцевих активістів-атовців. Два роки вони влаштовують рейди на Кременчуцькому водосховищі, затримують бракон’єрів:

“Так починається ранок у нас страсної п’ятниці, сітки виловлені на гребні Конських островів”.

На місце активісти викликають поліцію і рибінспекторів. Однак браконьєрів це не зупиняє. А все тому, – вважають атовці, – що “кришує” їх Рибохорона та СБУ Кіровоградської області.

“Все це відбувається під пильним оком Державної рибної інспекції, яка проходить ліквідаційну процедуру. Є голова ліквідаційної комісії Ціленко Тетяна Леонідівна. СБУ корегує дії Ціленко Тетяни Леонідівни, так як вона має роздруківку телефонів всіх рибаків. Вона їм доводить з ким вони і коли спілкувались”, – зазначає Віктор Дудін, учасник АТО, керівник осередку ГО “Стоп корупції” у Кіровоградській області.

По допомогу атовці звернулися до громадської організації “Стоп корупції”. Сьогодні майже сто її представників із різних міст України провели антикорупційний рейд: відвідали контролюючі інстанції Кіровоградської області. Почали з обласної екоінспекції.

За цей рік було вилучено 750 кг риби і 4 кілометри сіток, когось взяли з цими сітками, кримінальні провадження відкриті з приводу цих 4 км сіток?”, – говорить Віктор Дудін, учасник АТО, керівник осередку ГО “Стоп корупції” у Кіровоградській області.

Є і відносно , є і по факту, і такі, і такі є!”, – стверджує Микола Власенко, начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області.

“Я знаю інформацію, що жодну людину державна екологічна інспекція в цьому році не затримала”, – зазначив Віктор Дудін, учасник АТО, керівник осередку ГО “Стоп корупції” у Кіровоградській області.

В обласній Рибохороні зустрітися з її керівником Тетяною Ціленко – активістам не вдалося.

“Зараз не в Кропивницькому знаходжусь! – Так може в Світловодську? – Давайте, будь ласка, як буду в м.Кропивницький – я вам зателефоную”, – говорить Тетяна Ціленко, управління Державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області.

“Чому ми питаємо, бо ми будемо їхати в Світловодськ – можемо зустрітися”, – наголосив Роман Бочкала, координатор ГО “Стоп корупції”.

“Ні, ми з вами не зустрінемось!”, – заявила Тетяна Ціленко, управління Державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області.

Завітали представники “Стоп корупції” й до обласного СБУ. Однак і там керівництва на місці не було:

“У мене така пропозиція: ви можете написати письмову заяву, звернення, викласти все, що є. Якщо вона у вас зараз є, – значить, зараз приймемо, зареєструємо”.

“У Кропивницькому до нас приєдналися хлопці дуже поважного військового підрозділу. Корупціонери, на жаль, не розуміють і притаманно, що тут зараз ми з вами зібралися – не десь в парку ,чи біля дитячого майданчику, а біля СБУ, бо, на жаль, правоохоронці беруть участь в корупційних схемах”, – підкреслив Роман Бочкала, координатор ГО “Стоп корупції”.

Відтепер боротися з корупціонерами, зокрема й у рибному господарстві Кіровоградщини, буде місцевий осередок громадської організації “Стоп корупції”. Його створили у Кропивницькому атовці – це вже 55 філія організації в Україні.

На Кіровоградщині з’ясовували хто “кришує” браконьєрство (ВІДЕО)
2 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований