28 лютого 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi за кошти ДФРР реконструюють 3 школи

У п’ятницю, 25-го сiчня, вiдбулося засiдання обласної комiсiї з оцiнки та проведення конкурсного вiдбору iнвестицiйних програм i проектiв, що можуть реалiзовуватися за рахунок коштiв Державного фонду регiонального розвитку.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА, iнформує Златопiль.

У 2018 роцi за кошти ДФРР в областi фiнансувалось 9 iнвестицiйних проектiв, з яких 3 виконано i об’єкти введено в експлуатацiю, реалiзацiю ще 1 буде дофiнансовано з мiсцевого бюджету. Решта проектiв – перехiднi, потребують коштiв ДФРР.

Члени комiсiї на засiданнi затвердили перелiк перехiдних iнвестицiйних проектiв, що пiдлягають дофiнансуванню з ДФРР цього року. Перелiк буде направлено Мiнрегiону України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині впрoваджують важливий прoект

Зокрема, заплановано продовжити реалiзацiю 5 важливих проектiв: реставрацiю будiвлi Олександрiйського мiського будинку культури, реконструкцiю загальноосвiтньої школи I-III ступенiв Побузької селищної ради Голованiвського району, реконструкцiю Новопразької загальноосвiтньої школи I-III ступенiв № 2 Олександрiйського району, реконструкцiю комунального закладу “Обласна спецiалiзована дитячо-юнацька школа олiмпiйського резерву-2” мiста Кропивницький та будiвництво Долинського групового водопроводу.

Потреба коштiв для виконання робiт на зазначених об’єктах у 2019 роцi – понад 79 мiльйонiв гривень. Бiльше 71 мiльйона гривень вiд необхiдної суми складуть кошти ДФРР, решта – спiвфiнансування з мiсцевих бюджетiв.

На Кiровоградщинi за кошти ДФРР реконструюють 3 школи
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований