28 травня 2020, четвер

На Кіровоградщині жінка викрала з підвалу бідон меду

1 січня 2019 року, на Кірорвоградщині жінка прибула до домоволодіння, яке належить іншій особі, з метою таємного викрадення майна.

Про це кореспонденту сайту Златопіль стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

Перебуваючи на території домоволодіння, діючи умисно з метою власної наживи та користуючись тим, що її злочинних дій ніхто не помічає, жінка шляхом віджиму навісного замка проникла до погрібного приміщення.

Викравши алюмінієвий бідон об’ємом 25 літрів, вартість якого 879,45 грн, та 25 літрів меду, вартістю 1750 грн. із місця злочину жінка зникла, розпорядившись викраденим на власний розсуд.

Враховуючи те, що жінка вчинила тяжкий злочин, проте вину у вчиненому злочині визнала, а також беручи до уваги позицію потерпілої, яка просила суворо не карати злодійку, суд дійшов висновку, що для її перевиховання та виправлення необхідно призначити покарання у виді позбавлення волі, проте без ізоляції від суспільства.

Визнавши її винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, та призначивши їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки, але враховуючи обставини, що пом’якшуюють покарання, суд вирішив звільнити жінку від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік.

А також, зобов’язати її періодично з’являтися для реєстрації до органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

На Кіровоградщині жінка викрала з підвалу бідон меду
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований