02 червня 2020, вівторок

На Кiровоградщинi за незаконне виробництво алкоголю судитимуть черкащанина

Прокуратурою Кiровоградської областi затверджено обвинувальний акт у кримiнальному провадженнi за ч.1 ст.204 (Незаконне виготовлення, зберiгання, збут або транспортування з метою збуту пiдакцизних товарiв) Кримiнального кодексу України стосовно 55-рiчного жителя Черкаської областi.

Про це повiдомляє прес-служба прокуратури Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

У ходi досудового розслiдування встановлено, що вказаний громадянин з вересня минулого року по квiтня поточного року, не маючи вiдповiдних дозволiв (лiцензiй) на реалiзацiю пiдакцизних товарiв, а також не маючи права на здiйснення такої дiяльностi, з метою отримання незаконного та не контрольованого прибутку, використовуючи вантажний автомобiль з причепом здiйснював придбання з метою збуту, транспортування з цiєю метою та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту етилового по всiй територiї України. 

В ходi розслiдування вказаного кримiнального провадження слiдчими податкової мiлiцiї Кiровоградської областi було виявлено та вилучено, у тому числi на територiї Кiровоградської областi, фальсифiкованих (недоброякiсних) товарiв на суму 8,4 млн. грн., а саме: 7,5 тонн фальсифiкованої горiлки, 28 тонн спирту етилового, якi не вiдповiдають вимогам ДСТУ, 50 коробiв з сигаретами марки “Marshall super slims” (25 000 пачок) без марок акцизного податку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому мiж водiями легковика та тролейбуса виникли непорозумiння

З метою забезпечення кримiнального провадження накладено арешт на майно вартiстю 9,4 млн. грн. 
Наразi досудове розслiдування справи завершено. Обвинувальний акт направлено на судовий розгляд. Остаточну оцiнку дiям обвинуваченого надасть суд. 

На Кiровоградщинi за незаконне виробництво алкоголю судитимуть черкащанина
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований