20 жовтня 2019, неділя

На Кіровоградщині оштрафували підприємство на суму понад 40 тисяч гривень

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області в ході проведення планового заходу державного нагляду у формі інспектування ТОВ «Фудком» «ВМ Кропивницький 12» виявили низку порушень законодавства в сфері безпечності харчових продуктів.

Про це повідомляє сайт Головного управління Держпродспоживслужби, інформує Златопіль.

Зокрема на потужності було порушено поточність технологічних процесів у цеху кондитерських виробів; відмічалося перехрещення сировини та готової продукції – кондитерські вироби з кремом зберігалися в холодильній камері разом з морепродуктами; в тарі з-під курячих яєць зберігалися суміші трав’яних чаїв тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому з 6 травня буде повністю перекрито рух під «Аркою»

За результатами проведення планового заходу державного контролю спеціалісти Держпродспоживслужби області склали акт, в якому викладені зазначені порушення. Постановою Головного державного інспектора – начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів на оператора ринку накладено штраф у сумі 41 730 грн, а також надано пропис щодо усунення виявлених порушень.

На Кіровоградщині оштрафували підприємство на суму понад 40 тисяч гривень
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований