27 листопада 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi за порушення митних правил порушено 131 справу на суму понад 11 млн гривень

Протягом сiчня-червня 2019 року Кiровоградською митницею ДФС порушено 131 справу про порушення митних правил на загальну суму предметiв правопорушення 11 млн 454,5 тис. гривень.

Про це повiдомляє прес-служба ДФС у Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

При цьому до правоохоронних органiв направлено одне повiдомлення про ознаки, що можуть свiдчити про вчинення кримiнальних правопорушень. Безпосередньо Кiровоградською митницею ДФС розглянуто 69 справ про порушення митних правил та накладено штрафiв на суму 481,6 тис. гривень.При цьому обласним митникам вдалося стягнути майже 413,7 тис. грн штрафiв.

У той же час до суду направлено 16 справ про порушення митних правил на суму 3,7 млн гривень. За результатами розгляду судом однiєї справи про порушення митних правил (з урахуванням розгляду справ, направлених до 01 сiчня 2019 року) застосовано конфiскацiю безпосереднiх предметiв правопорушення на суму 156,5 тис. грн та накладено штраф на суму 156,5 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині в шкoлу закупили меблі за некoнкурентнoю прoцедурoю

На пiдставi аналiзу оформлених в митному вiдношення товарiв, у сiчнi-червнi цього року митницею пiдготовлено 21 запит до митних органiв iноземних держав. За результатами опрацювання отриманих вiдповiдей митницею порушено 13 справ про порушення митних правил на загальну суму 5,2 млн гривень.

На Кiровоградщинi за порушення митних правил порушено 131 справу на суму понад 11 млн гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований