11 липня 2020, субота

На Кiровоградщинi за продаж алкоголю оштрафували продавцiв двох супермаркетiв

Виконавчий комiтет Долинської мiської ради оштрафував продавцiв магазинiв “АТБ” i “Копiлка” за продаж алкогольних напоїв у нiчний час.

Про це повiдомляє прес-служба Долинської мiськради, iнформує Златопiль.

У понедiлок, 17 грудня, вiдбулося чергове засiдання адмiнiстративної комiсiї при виконавчому комiтетi Долинської мiської ради.

На розгляд адмiнiстративної комiсiї повторно викликали осiб, вiдносно яких склали протоколи про адмiнiстративне правопорушення, передбачене  частиною 2 статтi 156 КУпАП, а саме за порушення працiвником пiдприємства (органiзацiї) торгiвлi або громадського харчування правил торгiвлi пивом (крiм безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями i тютюновими виробами, зокрема за торгiвлю пивом (крiм безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у заборонений рiшенням вiдповiдного органу мiсцевого самоврядування час доби, якi не з’явилися на засiдання комiсiї вiд 07.12.2018.

За результатами розгляду адмiнiстративної справи до адмiнiстративної вiдповiдальностi у виглядi штрафу розмiром 30 неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян (510,00 грн) притягнули продавця-консультанта магазину продукти – 237 ТОВ “АТБ-Маркет”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замiсть iти до магазину, кропивничанам пропонують придбати подарунковi сертифiкати

На засiдання адмiнiстративної комiсiї повторно не з’явилася продавець-касир магазину “Копiлка”. Про дату час та мiсце розгляду адмiнiстративної справи громадянка повiдомили, клопотань про перенесення розгляду справи не надходило. Тому, у вiдповiдностi до ст. 268 КУпАП, справу про притягнення до адмiнiстративної вiдповiдальностi адмiнiстративна комiсiя розглянула без участi продавця магазину “Копiлка” за наявними матерiалами та наклала штраф у розмiрi 100 неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян (1700,00 грн).

На Кiровоградщинi за продаж алкоголю оштрафували продавцiв двох супермаркетiв
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований