03 червня 2020, середа

На Кiровоградщинi за привласнення бюджетних коштiв засудили одну з начальниць Укрпошти

Гайворонським вiддiлом Новоукраїнської мiсцевої прокуратури пiдтримано публiчне обвинувачення в судовому розглядi кримiнального провадження за фактом вчинення злочину у бюджетнiй сферi.

Про це повiдомляє прес-служба прокуратури Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

Зокрема, за обвинуваченням начальника мiського вiддiлення поштового зв’язку Центру обслуговування споживачiв Кiровоградської дирекцiї ПАТ «Укрпошта» у привласненi бюджетних коштiв. 
В ходi судових слухань прокурором доведено що обвинувачена вчинила привласнення, розтрату чужого майна, яке перебувало у її вiданнi та пiдроблення офiцiйного документа, таким чином заволодiвши бюджетними коштами на загальну суму понад 22 тис грн. 

Суд вирiшив визнати особу винною за ч.1, ч.3 ст. 191, ч.1, ч.3 ст. 358 Кримiнального кодексу України та призначити покарання у видi 5 рокiв позбавленням волi з позбавленням права обiймати матерiально-вiдповiдальнi посади на пiдприємствах державної сфери власностi строком на 2 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому невідомі поцупили з офісу гривні і долари

Одночасно, за наявностi кiлькох обставин, якi пом’якшують покарання, та з урахуванням добровiльного вiдшкодування завданого збитку, засуджену звiльнено вiд вiдбування покарання з встановленням випробувального термiну тривалiстю 2 роки. 

 

На Кiровоградщинi за привласнення бюджетних коштiв засудили одну з начальниць Укрпошти
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований