11 липня 2020, субота

На Кіровоградщині за змову на торгах дві фірми можуть отримати “бан” на три роки

Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ “Пожежно-технічний захист” та ТОВ “АПС-Кіровоград”.

Про це повідомляє Без купюр, інформує Златопіль.

Мова йде про вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, які проводились Управлінням освіти міської ради міста Кропивницького.

У вересні минулого року управління провело чотирилотову закупівлю послуг з підключення пожежної сигналізації у навчальних закладах міста. Тоді окрім переможця торгів, ТОВ “АПС-Кіровоград”, свої пропозиції на усі чотири лоти подало місцеве ТОВ “Пожежно-технічний захист”.

Представники Центру медіарозсілудувань “Прозоро” звернули увагу, що фірми зареєстровані за однією адресою –   Кропивницький, вул. Бєляєва, б. 2, при поданні тендерних пропозицій вказали одні й ті ж контактні телефони: (0522) 56-78-77 та (050) 488-03-31, а також мають зареєстровані договірні стосунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нa Кіровогрaдщині один з сільських депутaтів попaвся нa корупції

Про відповідні факти тоді й було повідомлено громадськість та Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

У разі підтвердження порушення, на фірми очікує трирічний “бан” на участь в публічних закупівлях та штраф.

На Кіровоградщині за змову на торгах дві фірми можуть отримати “бан” на три роки
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований