23 лютого 2020, неділя

На Кіровоградщині закупили послуги соціальної профілактики на 130 тисяч гривень

Вперше на Кіровоградщині закуплено послуги соціальної профілактики для 240 клієнтів міського відділу пробації протягом наступних дев’яти місяців, всього з міського бюджету виділили 130 тис. гривень, з яких витрачено 129,7 тисяч.

Про це йшлось на прес-конференції «На Кіровоградщині вперше закуплено соціальні послуги: співпраця неурядової організації та влади», сьогодні, 26 березня, інформує Златопіль.

“Участь для надання послуг соціальної профілактики клієнтам міського відділу пробації закуплено через систему публічних закупівель «Prozorro» у Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»”, повідомив директор Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський.

Соціальна профілактика має на меті зробити місто, ще безпечнішим через здійснення заходів по контролю, за соціально-небезпечними хворобами серед, яких – ВІЛ, туберкульоз та гепатити В і С.

“Клієнти міського відділу пробації зможуть отримати консультаційні послуги соціального працівника, психолога та юриста щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб, та  мотивацію проходження програм з реабілітації для наркозалежних”, наголосив виконавчий директор КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Констянтин Данильченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому з’явився “Інвестиційний портал міста”

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає щорічно близко 25-30 тисяч різноманітних послуг, тому створення системи соціальної профілактики дасть змогу зекономити бюджетні кошти, і принести користь для громадян.

На Кіровоградщині закупили послуги соціальної профілактики на 130 тисяч гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований