10 грудня 2019, вівторок

На Кіровоградщині у 10 нововідкритих амбулаторіях почала працювати телемедицина(ФОТО)

Сьогодні, 21 лютого, одночасно в усіх новозбудованих амбулаторіях області запрацювала програма телемедицини. Проконтролювати процес  завітало керівництво області, районних та селищних рад.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Єлисаветградську  амбулаторію загальної практики-сімейної медицини відвідали директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко, обласне, місцеве та регіональне керівництво.

За словами Рибальченка використання найсучасніших технологій, впровадження телемедичної консультації має значно полегшити життя та зменшити вартість лікування жителям віддалених районів.

У ході відкриття лікар Єлисаветградської амбулаторії Лілія Ігнат’єва продемонструвала яким чином має працювати програма “телемедицини”, мета якої полегшити процес консультування лікарів, що знаходяться вдалині від районних та обласного центрів.

Лікар в присутності журналістів та керівництва провела обстеження  пацієнта, котрий має проблеми з серцем, і розповіла, що після проведення кардіографії, дані про пацієнта вносяться на електронну карту і за потреби надсилаються запитом до обласного кардіодиспансеру. Опісля  на телефон лікаря приходить повідомлення про результати запиту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Кіровоградщині вісім горе-батьків позбавили водійських прав

Така схема покликана у майбутньому розвантажити лікарні від паперової волокіти з картками і записами та у подальшому фіксувати відомості про пацієнтів у електронному вигляді.

На Кіровоградщині у 10 нововідкритих амбулаторіях почала працювати телемедицина(ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований