05 червня 2020, п’ятниця

На Кіровоградщині за російську інтернет-пропаганду засудили жінку

На Кіровоградщині за матеріалами СБ України за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України засуджено проросійську Інтернет-пропагандистку.

Про це повідомляє прес-група УСБУ в Кіровоградській області, інформує Златопіль.

Оперативники обласного Управління СБУ встановили, що переселенка з Луганщини розміщувала на персональній сторінці одній із заборонених російських соціальних мереж антиукраїнські матеріали. Жінка виправдовувала російську агресію проти нашої країни та популяризувала терористичні організації «Л/ДНР». Крім того зловмисниця закликала до порушення територіальної цілісності і зміни конституційного ладу нашої держави та агітувала за створення на території південно-східних областей України так званої «Новоросії».

Правоохоронці викрили пропагандистку наприкінці минулого року.

Під час обшуків за місцем її проживання на Кіровоградщині вилучено мобільні пристрої з матеріалами, які підтверджують протиправну діяльність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму пoкарали вoдія, який паркується на місці для людей з інвалідністю (ФOТO)

Олександрівський районний суд Кіровоградської області визнав жінку винною у скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст.110 Кримінального кодексу України та призначив їй покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік.

Вирок набув законної сили.

На Кіровоградщині за російську інтернет-пропаганду засудили жінку
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований