19 січня 2021, вівторок

На Кіровоградщині засудили трьох молодиків, які вбили вітчима одного з них

На Кіровоградщині засудили трьох хлопців, які у стані алкогольного сп’яніння вбили вітчима одного з них.

Про це йдеться в матеріалах Олександрійського міськрайонного суду, передає Златопіль.

Пригода сталася 18 грудня 2014 року. Двоє хлопців гостювали у третього. Вітчим останнього, який теж був присутнім під час застілля, випив зайвого і почав дебоширити. Нетверезі товариші, втихомирюючи господаря, побили його, а потім вивезли на берез річки Березівка в Олександрії. Там чоловік і помер внаслідок черепно-мозкової травми. Знайшли потерпілого в очереті.

Своїми діями товариші вчинили умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене групою осіб, що спричинило смерть потерпілого, тобто кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 121.

Двох неповнолітніх на момент злочину суд визнав винними та призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. На підставі ст.ст. 75, 104 КК України, звільнив від відбування призначеного покарання з іспитовим строком три роки. Як пом’якшуючу обставину суд врахував, що юнаки свою провину визнали та розкаялися, за місцем проживання і навчання характеризуються позитивно, раніше не судимі.

Третього, враховуючи те, що він “має схильність до агресії по відношенню до одногрупників, пихатий, байдуже ставився до занять, схильний до порушення поведінки під час занять”, а також, враховуючи його участь у груповому побиття, та те, що на суді він давав неправдиві свідчення, засудили до семи років тюрми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники знайшли тiло загиблої жительки Кiровоградщини

На Кіровоградщині засудили трьох молодиків, які вбили вітчима одного з них
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований