09 лютого 2026, понеділок

На Кіровоградщині затримали 50-річного наркоторговця

Правоохоронці встановили, що на території міста Олександрія 50 – річний місцевий житель розповсюджував наркотичні засоби «із рук в руки».

Про це повiдомляє Вiддiл комунiкацiї полiцiї Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

За скоєне йому загрожує – до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Протиправну діяльність правопорушника припинили оперативні співробітники Олександрійського районного відділу поліції.

За місцем мешкання чоловіка поліцейські провели санкціонований обшук в результаті якого вилучили наркотичний засіб канабіс.

Зловмисника затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі повідомили останньому про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюють працівники Олександрійського районного управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Кіровоградщини через ревнощі побив дружину і сів на лаву підсудних

На Кіровоградщині затримали 50-річного наркоторговця
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований