03 серпня 2020, понеділок

На Кіровоградщині жінка за крадіжку металобрухту отримала штраф

Уродженка смт. Олександрівка Кіровоградської області уклала договір оренди житла де згодом з приміщення гаражу, який знаходиться на території цього ж домоволодіння вирішила вкрасти метал, який там знаходився.

Про це сайту Златопіль стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

З метою реалізації свого злочинного наміру, жінка пошкодила металеву дужку на воротах через які згодом проникла до гаражу та викрала металобрухт загальною вагою 330 кг, вартість якого відповідно до довідки, виданої ПП «Ітака-М», становить 5,00 грн. за 1 кг, на загальну суму 1650,00 грн., який перевезла за допомогою необізнаного в її злочинних діях чоловіка , на автомобілі марки ВАЗ 2104.

З місця злочину зникла, викраденим розпорядилася на власний розсуд, чим своїми умисними, протиправними діями спричинила потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму 1650,00 грн.

Допитана у судовому засіданні, обвинувачена свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, визнала повністю, щиро каялася та зазначила, що суть обвинувачення їй зрозуміла повністю, згодна з обставинами вчинення нею злочину, які викладені в обвинувальному акті.

Проте, на підставі ст. 63 Конституції України, відмовилася від надання пояснень з приводу обставин вчинення інкримінованого їй кримінального правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому не отримaвши нaркотики один з зaсуджених почaв буянити (ФОТО)

Суд врахував щире каяття, повне визнання вини та активне сприяння розкриттю злочину та вирішив визнати винуватою у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, та призначити їй покарання у виді штрафу у розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

На Кіровоградщині жінка за крадіжку металобрухту отримала штраф
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований