25 січня 2020, субота

На Кіровоградщині знiмати готiвку можна на касах автозаправок

В Українi запустили новий банкiвський сервiс видачi готiвки на касi пiд час оплати карткою – “Готiвка на касi”. Ця звична для Європи послуга запущена ПриватБанком, Mastercard i мережею АЗК WOG i вже доступна клiєнтам найбiльшого українського банку та нацiональної мережi заправок.

Про це повiдомляє прес-служба банку, iнформує Златопіль.

 “Покупка з видачею готiвки – це сервiс, яким охоче користуються жителi бiльшостi європейських країн, а вiдтепер й українцi, – говорить керiвник напрямку з роботи з торговельними пiдприємствами ПриватБанку Євген Васильцов. – Якщо ви розраховуєтеся в торговiй мережi карткою, у разi необхiдностi отримати готiвку можна прямо на касi, а не шукати банкомат. Прем’єра нового сервiсу на WOG”.

Якщо потрiбна готiвка в межах невеликої суми – а ця послуга дозволяє отримати на касi до 500 грн – достатньо пiд час оплати палива або супутнiх товарiв карткою попросити в касира видати необхiдну суму “живими грошима”. Купiвля товару й оплата його карткою є обов’язковою умовою для отримання готiвки.

Зняти готiвку можна з будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соцiальної) з магнiтною смугою, отримання коштiв з кредитного рахунку на першому етапi впровадження послуги не передбачено. ПриватБанк працює над доступнiстю цього функцiоналу для всiх клiєнтiв банку.

“Команда Mastercard разом iз партнерами активно працювала над запуском нового сервiсу, очiкуваного на ринку. Ми переконанi, що iнновацiйне рiшення вiдкриває нову нiшу в фiнансових послугах та сприяє розвитку cashless, – зазначив Юрiй Батхiн, директор з розвитку бiзнесу Mastercard в Українi. – Зараз ми продовжуємо активну роботу над розширенням екосистеми партнерiв, щоб послуга зняття готiвки на касi стала доступна максимальнiй кiлькостi українцiв – власникам карток рiзних банкiв, i скористатися нею стало можливим у всiх ключових точках торгово-сервiсної мережi країни”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Aптечний бізнес: скільки коштує здоров’я aбо ціновa політикa aптек Кропивницького

“Пiклуючись про своїх клiєнтiв, компанiя WOG у партнерствi з ПриватБанком i Mastercard запустила на АЗК унiкальний сервiс зняття готiвки просто на касi. Це iнновацiйний проект для нас, ми впевненi, що новий сервiс буде затребуваний в Українi”, – говорить Ольга Капустiна, директор з маркетингу компанiї WOG.

На сьогоднi мережа автозаправних комплексiв WOG представлена в 24 областях України та налiчує близько 400 АЗК. Щодня товарами та послугами АЗК WOG користуються понад 150 000 клiєнтiв.

На Кіровоградщині знiмати готiвку можна на касах автозаправок
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований