06 червня 2020, субота

На Кiровоградщинi знищують дерева, щоб не прибирати листя (ФОТО)

У Знам’янцi самовiльно знищують дерева на територiї навчальних закладiв.

Про це повiдомляє Komora.info, iнформує Златопiль.

Минулого тижня на територiї трьох навчальних закладiв Знам’янки  люди самовiльно вночi пiдпиляли та знищили дерева.

Перший випадок  стався у НВК “Знам’янська загальноосвiтня школа I – III ступенiв № 3-гiмназiя”. Ситуацiю коментує директорка навчального закладу Олена Подвиженко:

“Мешканцi будинку, який  поряд зi школою, спиляли дерево, бо їм заважало листя, яке осипається на прибудинкову територiю.  За цим фактом (за викликом адмiнiстрацiї) полiцiєю складений вiдповiдний протокол та ведеться розслiдування. Знищене дерево буде передано у  ДНЗ № 8 для опалення. Звичайно, на територiї школи ми маємо такi дерева, якi потрiбно видалити, але цим повинна займатися вiдповiдна органiзацiя. Комiсiя з виконкому провела обстеження i найближчим часом процедура вирубки буде проведена”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крoпивницький напередoдні зими (ФOТOРЕПOРТАЖ)

У нiч з минулого четверга на п’ятницю ( з 8 на 9 листопада)  схожа неприємна ситуацiя мала мiсце у загальноосвiтнiй школi I – III ступенiв № 4: хтось вночi пiдпиляв березу. Директор школи Володимир Лядський обурений таким випадком:

“У нiч проти п’ятницi на територiї школи хтось пiдпиляв березу на пiвтораметровiй висотi, потiм вона впала. За цим фактом полiцiєю складено вiдповiдний протокол”.

Зi слiв Володимира Лядського, аналогiчний випадок трапився i на територiї колишнього професiйного училища № 12.

Фото: Komora.info

На Кiровоградщинi знищують дерева, щоб не прибирати листя (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований