29 січня 2020, середа

На Кiровоградщину повернулися бiйцi спецпiдроздiлу “Фантом”

Двоє бiйцiв спецiального пiдроздiлу ДФС “Фантом”, якi чотири мiсяцi несли службу на територiї Донецької областi, виконуючи завдання у зонi проведення ООС повернулися до рiдних домiвок.

Про це повiдомляє прес-служба ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

Бiйцi спецпiдроздiлу “Фантом” здiйснюють контроль за перемiщенням осiб, протидiють незаконному перемiщенню товарiв через лiнiю розмежування мiж Україною та тимчасово окупованими територiями у Донецькiй областi. Податковi мiлiцiонери спiльно з спiвробiтниками iнших правоохоронних органiв викривають фiнансовi злочини та протидiють тероризму.

Керiвництво обласного фiскального вiдомства привiтало офiцерiв. З вiтальним словом до колег-мiлiцiонерiв звернувся в. о. начальника ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi Сергiй Тертичний.

“Вiд керiвництва та колективу головного управлiння ДФС у Кiровоградськiй областi хочу виразити особливi слова вдячностi саме вам, тим, хто в такий час добровiльно став на захист Батькiвщини, хто з честю виконав обов’язок по захисту української землi вiд терористичних загроз. Вiтаю вас, хлопцi, iз поверненням додому живими i здоровими”, – зазначив вiн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пoлoнених українських мoряків вивoзять дo Мoскви

Про мiсiю, з якою вирушали на захист України, та виконання поставлених завдань, хвилювання i радiсть за те, що iз найбiльш небезпечної точки країни усi повернулися додому, говорив i начальник оперативного управлiння ГУ ДФС в областi Вiталiй Короткий.

На Кiровоградщину повернулися бiйцi спецпiдроздiлу “Фантом”
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований